Paketleme ve Vakum Sistemimiz

vakumlama

Sağlıklı ambalajlama ve güvenilir paketleme hepsimeshur.com farkıyla kapınıza geliyor !

Vakumlama nedir? Avantajı var mıdır?

Özellikle pastırma, sucuk ve mantı gibi ürünlerimizde vakum yöntemi ile ambalajlama yapıyoruz. ‘vakum’ terimi boşluk, havasızlık anlamına gelir. Bu sistem sayesinde paketleme aşamasında özel vakum ambalajları ve vakum cihazlarıyla ürünlerin havasını alarak ürünlerin daha sağlıklı, uzun ve saklanabilir olmasını sağlamaktadır. Böylece ürünlerin taze ve sağlıklı olması için tarafınıza ulaşana kadar gerekli önlemleri alıyoruz.

Ürünlerimizin siz değerli tüketicilere ulaşmasında ürünlerin vakum ve iç ambalajlarının dışında, özel dizayn edilmiş dış koli paketlerimiz ile de taşıma sırasında zarar görmemelerini ve sağlıklı bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Özellikle yaz aylarında ürünlerimizin sıcak havadan etkilenmemesi için özel strafor kutu ve buz aküsü ile paketleme yapıyoruz. Yaz aylarında da içiniz rahat olsun siparişiniz en sağlıklı şekilde tarafınıza ulaşacaktır.

Pastırma, sucuk, mantı gibi gıda ürünlerinin internetten satışı olur mu?

Bu tür ürünlerin kapınıza kadar sağlıklı, taze ve hızlı bir şekilde gelmesi için vakumlama yöntemi ile ambalajlama yaptığımızdan ve bütün ürünlerimizi direk üreticiden tedarik ettiğimiz için sizlere el değiştirmeden daha taze ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizi devamlı kontrolden geçirip, uygun fiyat avantajı ve marka güvenirliği ile internetten alışverişin kolaylığını ‘tek tıkla yöresel ürünler kapında’ sloganıyla hizmetinize sunuyoruz.

hepsimeshur.com’da satılan ürünlerin sağlıklı, güvenilir ve 1. kalitede olduğunu nasıl anlarsınız?

Ürünlerinde sağlık, hijyen, kalite ve lezzet bilinci olan güvenilir, tüketici dostu markalar ile çalışıyoruz.

hepsimeshur.com’da size sunduğumuz ürünlerin %100 dana eti ve 1.sınıf olmasına özen gösteriyoruz. Bu kriterlere uymayan hiç bir ürünü beğeninize sunmuyoruz.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin taze olması için sevk aşamasından önce kalite test ekiplerimiz tarafından ürünlerimiz devamlı kontrol edilmektedir.

Siparişlerinizin mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşması için devamlı çalışıyoruz.