Hakkımızda

 Türkiye’nin En Meşhur online alışveriş merkezi hepsimeshur.com’a hoşgeldiniz.

hepsimeshur.com Panfi Tarım Hayvancılık ve Gıda San. Ltd. Şti.’nin iştirakidir. Türkiye’nin her bölgesinden meşhur yöresel ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşullarını hız ve güven ile birleştirip tüketicilere ulaştırmayı hedefleyen, ürünlerin tedariki noktasında kaliteden ödün vermeyen bir anlayışın temsilcisidir.

hepsimeshur.com, sizlere sunmuş olduğu tüm yöresel ürünlerin sevkiyat öncesi hazırlanma aşamasında kalite ekibimiz tarafından kontrolden geçirilmekte, bu yöntem ile sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunma çabası içindedir.

Benzerlerinden kalite/fiyat açısından ve müşterilerine sunduğu sürprizler ile ayrılan hepsimeshur.com, tamamıyla müşteri memnuniyeti ilkesinin burada yazılanlar ile kalmaması için devamlı kendini geliştirme çabası içinde olan farklılaşma açısından devamlı kendini geliştiren bir sitedir.

hepsimeshur.com sizlere sunmuş olduğu tüm yöresel ürünlerde kaliteyi, sağlığı, hijyeni ve uygun fiyatı online alışveriş ile sağlama konularında öncüdür ve öncü olmaya devam edecektir.